Skip to main content

Používejte ústní vodu LISTERINE® NIGHTLY RESET 2krát denně
po čištění zubů po dobu 21 dní.

POCIŤ V SOBĚ SÍLU™

ZAČNĚTE UŽ DNES!

POCÍTÍTE ROZDÍL VS. SAMOTNÉ ČIŠTĚNÍ ZUBNÍM KARTÁČKEM ZA 21 DNÍ NEBO VÁM VRÁTÍME PENÍZE
ČÍST PRAVIDLA
 • 1. použití: důkladněji vyčištěná ústa*

  Čištění zubním kartáčkem nestačí! Zubní kartáček vyčistí pouze 25 % vašich úst¹ a samotné čištění zubů kartáčkem odstraní jen 30-53 % zubního povlaku2,3. Ústní voda LISTERINE® NIGHTLY RESET dosáhne i tam, kam se kartáček nedostane: mezi zuby, na dásně a jazyk.

 • 7. den: 2x větší remineralizace*

  V průběhu dne dochází v ústech k hromadění bakterií a k demineralizaci zubní skloviny (z důvodu vystavení kyselinám z potravin a nápojů). Zubní sklovina ztrácí minerály, které pomáhají udržovat zuby silné.

  Ústní voda LISTERINE® NIGHTLY RESET omezuje tvorbu kyselin a pomocí technologie RAPID-FUSION™ remineralizuje zubní sklovinu, pro účinnější vstřebávání fluoridu a silnější zuby.

  LISTERINE® NIGHTLY RESET bojuje během noci s vlivy, kterým byly Vaše zuby vystaveny během dne. Poskytuje 2x větší remineralizaci zubní skloviny vs. samotné čištění zubním kartáčkem.

 • 21. den: 6x silnější zuby*

  Zubní sklovina - vnější vrstva zubů - je nejtvrdší látkou v lidském těle. Zajišťuje sílu nutnou ke kousání a žvýkání.

  Silná zubní sklovina je důležitá pro ochranu vnitřních vrstev zubů, v nichž se nachází měkčí dentin, který obsahuje krevní cévy a nervy. V případě, že zubní sklovina ztrácí minerály, stává se měkčí a bakterie zubního povlaku mohou proniknout do vnitřních vrstev zubů. Tam můžou způsobit zubní kaz.

  Proto je tak důležité mít silné zuby! Díky používání LISTERINE® NIGHTLY RESET po dobu 21 dní budou Vaše zuby 6x silnější než při samotném čištění kartáčkem.

ČIŠTĚNÍ ZUBNÍM KARTÁČKEM NESTAČÍ!

Pocítíte rozdíl díky používání LISTERINE® NIGHTLY RESET
nebo vám vrátíme peníze.

 • 1. POUŽITÍDůkladněji vyčištěná ústa*

 • 7. DEN2x větší remineralizace*

 • 21. DEN6x silnější zuby*

 

Ústní vodu LISTERINE® NIGHTLY RESET koupíte v široké síti lékáren, drogerií, supermarketů a hypermarketů nebo on-line. Některé z on-line partnerů uvádíme níže.*

Kliknutím na logo Vás odkaz zavede na webovou stránku, na kterou se Zásady ochrany osobních údajů  stránky www.listerine.cz nevztahují. Doporučujeme Vám pročíst si zásady ochrany osobních údajů každé stránky, kterou navštívíte. *Seznam partnerů je pouze demonstrativní. Společnost Johnson & Johnson, s.r.o. nezodpovídá za dostupnost produktů u těchto partnerů.

ZMĚŇTE SVOJI KAŽDODENNÍ ÚSTNÍ HYGIENU S LISTERINE® NIGHTLY RESET
POCÍTE ROZDÍL!

*v porovnání se samotným čištěním zubním kartáčkem a zubní pastou s obsahem fluoridu, při používání 2krát denně, potvrzeno v laboratorní studii číslo 103-0333 (X.2017), vztahuje se jen na LISTERINE® NIGHTLY RESET.

1.Kerr WJS, Kelly J, Geddes DAM. The areas of various surfaces in the human mouth from nine years to adulthood. J Dent Res. 1991;70(12):1528-1530.

2. V závislosti na použitém indikátoru zubního povlaku

3. Slot DE, Wiggelinkhuizen L, Rosema NA i in. The efficacy of manual toothbrushes following a brushing exercise: a systematic review. Int J Dent Hyg. 2012;10(30):187-197.

 

MAT/6833/04/2019