Title

Proč používat ústní vodu?

Vyplachování dvakrát denně není jen skvělým způsobem, jak si zachovat svěží dech. Je to klíč k tomu, aby celá Vaše ústa byla čistá. Je pravda, že samotným čištěním zubním kartáčkem vyčistíte pouze 25 % úst. Síla ústní vody porazí bakterie ve Vaší ústní dutině, na zubech i dásních. Za účelem dosažení účinku by měla být ústní voda používána dvakrát denně.

Aby ústní voda LISTERINE® dosáhla svého plného potenciálu, používejte ji podle pokynů na obale a proplachujte si ústa aktivně po dobu 30 sekund dvakrát denně. (V případě LISTERINE® ADVANCED WHITE a LISTERINE® SMART RINSETM 60 sekund dvakrát denně.) 

Aktivní proplachování úst dvakrát denně je nejlepší způsob, jak je ochránit. Máme pro Vás vhodnou ústní vodu LISTERINE® dokonce i případě, že již pociťujete příznaky onemocnění dásní. Získali jsme pečeť ADA (Americké dentální asociace), která potvrzuje, že naše výrobky jsou navrženy zubními lékaři a je prokázáno výzkumem, že pomáhají při podrážděných, zarudlých a zanícených dásních a dásních, které snadno krvácí.

Máme také řadu výrobků, které Vám pomohou dosáhnout různých cílů v oblasti péče o ústní dutinu, od čištění dásní po ochranu zubní skloviny. Doplňte své čištění zubů, používání zubní niti a kontroly u zubního lékaře o vyplachování úst, které pomůže splnit požadavky na potírání zubního plaku a zánětu dásní. Krátká každodenní rutina pro dlouhotrvající zdraví ústní dutiny, na kterou můžete být pyšní. Najděte v sobě k sílu k jejímu dodržování a pocítíte rozdíl za pouhých 21 dní. Méně zubního kazu, méně zubního plaku, méně zubního kamene, silnější sklovina, méně bakterií – bez ohledu na svůj cíl se na své cestě nechte vést ústní vodou LISTERINE®.