TIPY PRO SPRÁVNOU ÚSTNÍ HYGIENU S ROUŠKOU

ROUŠKA MŮŽE ZAKRÝT VÁŠ ÚSMĚV, ALE PŘESTO BYSTE O NĚJ MĚLI PEČOVAT.

ustni hygiena a rouska

 

Věděli jste, že v ústech máme miliony bakterií? Žijí organizovaně v biofilmu, známém také jako zubní plak, např. na povrchu zubů. Ne všechny bakterie jsou špatné. Některé bakterie jsou nezbytné pro naše zdraví a pohodu. Pokud však bakterie nejsou pod kontrolou a nadměrně se množí, může tento stav vést ke špatnému dechu a problémům s dásněmi.

Udržování rovnováhy ústní flóry pravidelnou a důkladnou ústní hygienou je proto pro prevenci problémů se zuby a dásněmi obzvláště důležité.

Ústní vody LISTERINE® se používají dvakrát denně po čištění zubů a jsou ideálním doplňkem každodenní péče o ústní dutinu. LISTERINE® odstraňuje bakterie, které zůstávají v ústech po čištění zubů a mohou způsobovat zápach z úst a zubní plak. Tímto způsobem LISTERINE® zajistí čisté zuby a dlouhotrvající svěží dech a zároveň udržuje ústní flóru v rovnováze.

LISTERINE®

  • Zabraňuje vzniku zubního plaku a snižuje jeho tvorbu.
  • Bojuje s bakteriemi, které zůstávají v ústech po vyčištění zubů kartáčkem.
  • Při používání dvakrát denně chrání LISTERINE® před zubním plakem a osvěžuje dech.
Listerine produkty

Rouška vás může inspirovat k novému pohledu na ústní hygienu a přimět vás uvědomit si, co se ve vašich ústech děje.

Používejte LISTERINE® pro zlepšení celkové ústní hygieny!

ŠPATNÝ DECH POD ROUŠKOU? POMŮŽE LISTERINE®

Pro dlouhotrvající svěží dech a čistá ústa!

Při nošení roušky můžete používat například tyto varianty ústních vod LISTERINE® :

Listerine CoolMint
Listerine CoolMint Mild Taste
Listerine Total Care Teeth Protection

LISTERINE® COOL MINT s intenzivní mátovou příchutí. Používá se jako doplněk k čištění zubů a bojuje s bakteriemi, které zůstávají po čištění zubů. LISTERINE® COOL MINT zabraňuje vzniku zubního plaku, snižuje jeho množství a osvěžuje dech.

K dispozici je také jemná varianta: LISTERINE® COOL MINT MILD TASTE -neobsahuje alkohol a má jemnější chuť než ostatní varianty LISTERINE®.

LISTERINE® TOTAL CARE TEETH PROTECTION zlepšuje ústní hygienu při zachování rovnováhy ústní flóry. Ústní voda má klinicky prokázaný účinek a bojuje proti bakteriím i tam, kam se zubní kartáček nedostane.