JOHNSON & JOHNSON CONSUMER HEALTH STOJÍ ZA SVĚTOVOU ZDRAVOTNICKOU ORGANIZACÍ

Dopady globální pandemie onemocnění COVID-19 jsou nepopiratelné. Doporučujeme proto našim zákazníkům dodržovat doporučení vydaná Světovou zdravotnickou organizací.

 

NAŠE REAKCE NA COVID-19

Ve společnosti Johnson & Johnson Consumer Health jsme se zavázali pomáhat jednotlivcům i komunitám po celém světě zvládat následky nákazy onemocněním COVID-19. Naše týmy aktivně pracují na zabezpečení výroby nejvíce žádaných spotřebních výrobků, včetně ústní vody LISTERINE®.

Vzhledem k tomu, že onemocnění COVID-19 znamená obrovskou zátěž pro zdroje zdravotní péče na celém světě, je důležitější než kdy jindy pomoci lidem zůstat zdraví a mimo přetížený zdravotnický systém. Jak se spotřebitelé zaměřují na osobní hygienu, naše ústní voda je velmi žádaným produktem. Naší prioritou je pokračovat ve výrobě vysoce žádaných výrobků a udržet jejich dodávky současně s dodržováním nejvyšších standardů bezpečnosti a kvality.

 

NÁVOD NA POUŽITÍ ÚSTNÍ VODY LISTERINE®

Zaznamenali jsme otázky spotřebitelů týkající se účinnosti ústní vody LISTERINE® proti onemocnění COVID-19. Zdraví a bezpečnost našich zákazníků je na prvním místě. Zde jsou odpovědi výrobce LISTERINE® na nejčastěji kladené otázky.

Dokáže vypláchnutí ústní vodou LISTERINE® zabít virus způsobující onemocnění COVID-19?

Může být LISTERINE® použit jako dezinfekce rukou nebo povrchů, protože obsahuje alkohol?

Můžu LISTERINE® použít jinak než na výplachnutí ústní dutiny?

Může LISTERINE® zabránit bolesti v krku?

 

VÝHODY ÚSTNÍ VODY LISTERINE®

Jaké bakterie LISTERINE® ničí?

Je LISTERINE® účinný proti virům?

Jak mi může LISTERINE® pomoci během pandemie COVID-19?